Wizyta żołnierza w naszym przedszkolu

W naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z żołnierzem, który opowiedział dzieciom czym zajmują się żołnierze, jak trudna i ważna jest ich praca dla naszej Ojczyzny. Zaprezentował swój mundur oraz opowiedział jak wyglądało wyposażenie żołnierza w czasie II wojny światowej. 

Na zakończenie wizyty wszystkie dzieci podziękowały za spotkanie, ciekawe opowieści oraz wręczyły laurki i kwiatki. 

W naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z żołnierzem, który opowiedział dzieciom czym zajmują się żołnierze, jak trudna i ważna jest ich praca dla naszej Ojczyzny. Zaprezentował swój mundur oraz opowiedział jak wyglądało wyposażenie żołnierza w czasie II wojny światowej. 

Na zakończenie wizyty wszystkie dzieci podziękowały za spotkanie, ciekawe opowieści oraz wręczyły laurki i kwiatki.