XII MIĘDZYPRZEDSZKOLNA OLIMPIADA SPORTOWA

W listopadzie już po raz dwunasty nasze przedszkole było organizatorem Międzyprzedszkolnej Olimpiady Sportowej. Uroczystość zgromadziła ponad 140 zawodników reprezentujących m. in. Spytkowice/"Stokrotka", Niepubliczny punkt przedszkolny, SP 2, SP 3/, Jabłonkę, Orawę, Podwilk, Rabę Wyżną, Rokiciny Podhalańskie oraz Skawę. Jak przystało na olimpiadę, impreza miała iście olimpijski charakter. Było zapalenie znicza, przecięcie wstęgi, przemarsz zawodników w uroczystej defiladzie. Sportowcy rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych. Zadaniem olimpijczyków było pokonanie toru przeszkód w jak najkrótszym czasie. I tym razem nasze przedszkolaki mogą pochwalić się sukcesami. Oto wyniki:

KATEGORIA: 3-LATKI

 • AMELIA BINKUŚ - VI MIEJSCE
 • EMILIA CHORĄŻY
 • TYMOTEUSZ GUMULIŃSKI
 • WIKTOR GIL - III MIEJSCE

KATEGORIA: 4-LATKI

 • KLAUDIA KARKOSZKA
 • EMILIA LEKSANDER
 • OSKAR BIELAŃSKI - II MIEJSCE
 • PIOTR BEDNARCZYK

KATEGORIA: 5-LATKI

 • ZUZANNA KOSEK - IV MIEJSCE
 • SAMUEL KRASOŃ - IV MIEJSCE
 • KAROL ZIOBRO - I MIEJSCE

KATEGORIA: 6-LATKI

 • WIKTORIA KULAWIAK - I MIEJSCE
 • MILENA KUBANI
 • ADAM ZIOBRO - II MIEJSCE
 • ANTONI PLUTA - VI MIEJSCE