WIZYTA STRAŻAKÓW W "STOKROTCE"

SPOTKANIE Z MARYNARZEM

PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH W RABIE WYŻNEJ

WYCIECZKA DO KRAKOWA - rejs statkiem po Wiśle oraz zwiedzanie zoo

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD TANECZNY W SKAWIE

W poniedziałem, 6 czerwca odbył się Międzyprzedszkolny Przegląd Taneczny w Skawie. Tematem przewodnim konkursu były trańce regionalne. Przedszkolaki z naszej "Stokrotki": Milenka Kubani, Julia Bednarczyk, Emilka Dąbrowska, Basia Miter, Damian Kusiak, Bartek Lenart, Tomek Stachurski oraz Łukasz Sułocha zaprezentowali taniec góralski. Dzieci zostały przygotowane przez Aleksandrę Pluta, która przez cały rok szkolny prowadziła zajęcia góralskie.  Nasi górale za wspaniały występ otrzymali dyplom oraz drobne upominki.

KONKURS PIOSENKI PAPIESKIEJ I RELIGIJNEJ

Z wielką radością informujemy, iż nasze reprezentantki zajęły najlepsze miejsca w Konkursie Piosenki Papieskiej i Religijnej, który miał miejsce w Szkole Podstawowej nr 3 w Spytkowicach.

Emilia Pluta - I miejsce

Anna Bochnak - II miejsce

Marcelina Brandys - wyróżnienie

DZIEŃ DZIECKA

Z okazji Dnia Dziecka przygotowałyśmy dla przedszkolaków nie lada niespodziankę. Zaprosiliśmy do naszego przedszkola dzieci z klas 1-3 z Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych ze Spytkowic wraz z panią dyrektor Danutą Zawiłowicz. Rodzice z grupy "Misie" wystawili przedstawienie pt. "Podróż do krainy bajek". Wszystkie dzieci z zapartym tchem i niecierpliwością wyczekiwały kolejnych postaci, które pojawiały się na scenie.

DZIEŃ MAMY I TATY

W maju miała miejsce jedna z najważniejszych uroczystości przedszkolnych - Święto Mamy i Taty. Przedszkolaki przygotowały dla swoich rodziców piękną akademię. Przed występami dzieci, pani dyrektor dziękowała rodzicom za ofiarowaną pomoc, wsparcie i życzliwość. Następnie najmłodsza grupa "Misie" zaprezentowała swoje umiejętności przed najbliższymi recytując wiersze i śpiewając piosenki. "Leśne duszki" w strojach "super dzieciaka" zaprosiły rodziców na sportowe lato a "Tęczowe Nutki" wykazały się niezwykłym kunsztem aktorskim w bajce pt. "Kopciuszek".

ROZDANIE NAGRÓD W KONKURSIE PLASTYCZNYM "JEDZ OWOCE I JARZYNY, TAM MIESZKAJĄ WITAMINY"

FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ I RELIGIJNEJ

Końcem maja mieliśmy przyjemność wziąć udzieł w Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Religijnej, któwy odbył się w Rokicinach Podhalańskich. Rezprezentantki naszego przedszkola - "Tęczowe Nutki"  zaśpiewały i wytańczyły piosenkę pt. "Wiosna" a solistki z grupy "Leśne Duszki" śpiewały piosenkę pt. "Jestem uczniem Boga". Przed rozdaniem nagród wszystkie dzieci uczestniczyły we wspólnej zabawie z wodzirejem. Nasze stokrotki  wystąpiły na festiwalu bardzo odważnie i profesjonalnie prezentując swoje talenty wokalne i taneczne.

Strony

Subskrybuj Gminne Przedszkole "Stokrotka" RSS